אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  אישור כיבוי אש וחברת ביטוח

  הצורך בקבלת אישור כיבוי אש לעסק מספק הזדמנות מצוינת לבחון את תשתית החשמל ולוודא שהיא תקינה. באופן דומה גם הדרישה של חברות הביטוח מבעלי עסקים לבדוק את מערכת החשמל, לרוב פעם בשנה, נתפשת אולי כעוד מטלה שמרבה טרחה, אבל בפועל הבדיקה היסודית של התשתית החשובה מבטיחה בסופו של דבר שקט נפשי בזכות הידיעה שאין סיכונים מיותרים. חברת ORSOLAR מבצעת את הבדיקות הנדרשות לצורך האישורים הנ"ל ביסודיות ובאחריות, ותוך הקפדה על שירות בסטנדרטים גבוהים.

  בדיקה יסודית ומדוקדקת של כל פרט ופרט

  הבדיקה שמתבצעת לצורך קבלת אישור כיבוי אש ואישור חברת ביטוח כוללת סקירה מדוקדקת של לוח החשמל של העסק, של מוליכי החשמל שיוצאים מהלוח הנ"ל ומובילים אל חלקי העסק השונים, של ההארקה (מרכיב קריטי מבחינה בטיחותית!), של כל השקעים ושל כל גופי התאורה.

  חשמלאי אחראי עובר על כל פקק ופקק בלוח החשמל, ובפרט ממסר הפחת שתפקידו הוא למנוע התחשמלות ופריצת שריפה עקב תקלת חשמל. כל תקלה שמתגלה – למשל שקע שבור ולכן מסוכן, הארקה לא תקינה או חיווט רופף – מטופלת באופן מידי, כך שכל מי שנמצא בשטח העסק יהיה מוגן לחלוטין ולא ייחשף לסכנת התחשמלות.

  זמינות גבוהה ושירות יעיל ואחראי

  אור-סולר ואשר פרץ מספקים שירות זה של בדיקת מערכת החשמל לצורך אישור כיבוי אש וחברת ביטוח בזמינות גבוהה, כך שלא ייווצר מצב שבו ביטוח העסק לא בתוקף עקב עיכוב בביצוע הבדיקה. מרכיב נוסף בשירות הוא התנהלות יעילה, והשלמת הבדיקה תוך זמן קצר ככל האפשר, כמובן מבלי לעגל פינות או לדלג על שלבים בתהליך – כך שההפרעה לשגרה בעסק תהיה מינימלית.

  הניסיון שמבטיח ראש שקט באמת

  אמנם השגת אישור כיבוי אש הוא פרוצדורה בירוקרטית שכמו כל פרוצדורה בירוקרטית מייצרת בעיקר רצון לסמן V על הנושא, וכך גם ההתנהלות מול חברת הביטוח – אבל חשוב לזכור שכל ליקוי במערכת החשמל עלול לעלות לכם ביוקר. בהתאם חשוב להפקיד את הבדיקה השנתית בידיים מקצועיות ובעיקר מנוסות מאוד. עם ORSOLAR מובטח לכם ראש שקט באמת ויכולת להתפנות למרכיבים היותר מעניינים של ניהול העסק.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם זה משתלם לי כלכלית?

   כמובן! אתם תשמחו לגלות כי הגג שלכם יכול להרוויח כסף. בעבר, הקמת מערכת סולארית הייתה השקעה משמעותית, אך בשנים האחרונות ירדו המחירים בכ-80%! היום, הקמת מערכת סולארית היא השקעה חכמה, היכולה להניב הכנסה שנתית מתפוקת החשמל.

   האם ניתן לעשות את התהליך על גג בניין או בבית משותף?

   כן! יש אלפי גגות כמעט ריקים לחלוטין, מה שמשאיר המון מקום להתקנת פאנלים שיתופיים לדיירי הבניין. והתהליך פשוט מאוד – אחרי אישור של אחוז הדיירים המוסכם, ועד הבית יכול לקדם את התקנת המתקן הסולרי – כך שכולם יוכלו ליהנות מהרווחים.

   האם צריך היתר בניה בכדי להתקין את הגג הסולארי?

   אנו שמחים להודיע שקיים פטור מהשגת היתר בנייה להקמת גג סולארי עד 7,000 מטר מרובע (700 קילו וואט).

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאוד נמוכה?

   כן! ואפילו תוכלו ליהנות מהרווחים עוד יותר. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן, זאת משום שכל החשמל המיוצר יכול להימכר לחברת החשמל.

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאד גבוהה?

   כן. דווקא במצב כזה מומלץ להתקין את הפאנלים הסולאריים – ולמכור את כל החשמל לחברת החשמל. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן.

   האם צריך לדווח למס הכנסה או למע״מ על המתקן בצורה כלשהי?

   לשמחתנו, אין צורך לתקשר כלל עם מס הכנסה ומע״מ ברוב המקרים. בעקבות תיקוני חקיקה שאושרו בוועדת הכספים של הכנסת 2016 לגבי צרכנים ביתיים, קיים פטור ממס הכנסה למערכת סולרית עד הכנסה של 24,000 ש״ח לשנה, ופטור מדיווח למע״מ עד 70,000 ש״ח לשנה.

   לכמה שנים מובטחת ההכנסה?

   רשות החשמל מתחייבת לתשלום בגין החשמל המיוצר למשך 25 שנה ממועד ההתקנה.

   מה עם גגות שאינם ביתיים כמו מפעלים?

   גם בגגות אלו ניתן להתקין פאנל סולארי עד 100 קוא"ט ובשטח הנותר ניתן להשתתף בהליכים תחרותיים והסדרות יעודיות. תוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

   תפריט נגישות