אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  בדיקה וצילום תרמוגרפי ללוחות חשמל, ומערכות סולאריות

  לוחות חשמל הם התקנים שמוטלים עליהם עומסים משמעותיים, ועל כן נדרשת בדיקה יסודית שלהם – כדי להקדים תרופה למכה ולטפל באופן מקצועי בכל בעיה שנוצרה או עלולה להיווצר. גם התחזוקה השוטפת של מערכות סולאריות כוללת בדיקות הכרחיות, ואת שתי הפעולות החיוניות ניתן וכדאי לבצע באמצעות ציוד מתקדם שמאפשר צילום תרמוגרפי.

  טכנולוגיה משוכללת שמזהה מיד כל כשל

  צילום תרמוגרפי הוא צילום שמבוסס על מדידת הטמפרטורה המדויקת בכל נקודה ונקודה בתוך לוח החשמל או בתוך המערכת הסולארית. המידע המפורט שמפיק המכשיר המשוכלל מתורגם ע"י חשמלאי מנוסה לתובנות יקרות ערך. למעשה אפשר לומר שצילום תרמוגרפי מאפשר לראות מה קורה בתוך הציוד, כפי שצילום רנטגן או בדיקת MRI מספקים הצצה לתוך גוף האדם.

  חשוב להדגיש שרק שילוב בין הטכנולוגיה המתקדמת לבין הידע של איש המקצוע שמפעיל את המצלמה התרמוגרפית ומפענח את ממצאי הבדיקה מוביל לתוצאה הרצויה – זיהוי מידי של כל כשל, וכמובן תיקון נכון שלו.

  לשמור על לוח החשמל כדי למנוע תקלות ונזקים

  בכל בית, ועוד יותר מכך בכל עסק, חשמל הוא משאב חיוני ואפילו קריטי. בהתאם כל תקלה בלוח החשמל עלולה לשבש באופן משמעותי את השגרה ולגרום לנזקים ממשיים. עקב העומס שמוטל על לוח החשמל, כל בעיה, כולל כזו שלא בהכרח נראית לעין, עלולה לגרום לכשל.

  בין הסיבות הנפוצות לפגיעה בלוח חשמל: חיבורים לקויים, מגעים רופפים, חיווט רב מדי שמוביל לעליית הטמפרטורה בתוך הלוח, מידה מועטה מדי של אוורור ולכן חום גבוה, תוספת אביזרים מעבר למקסימום האפשרי, שימוש שגוי במפצלים, מיקום לא נכון של לוח החשמל, אי הקפדה על תחזוקה נאותה ואלתורים מסוכנים.

  גם לגיל של לוח החשמל יש השפעה על מצבו, וזוהי עוד סיבה טובה לחשיבותו של הצילום התרמוגרפי.

  ציוד מתקדם ותשומת לב מלאה לכל פרט ולכל ניואנס

  חברת אור-סולר מבצעת בדיקות תרמוגרפיות ללוחות חשמל ולמערכות סולאריות בעזרת ציוד מתקדם ואמין, ועוד יותר מכל על סמך ניסיון רחב היקף ותשומת לב מלאה לכל פרט ולכל נתון שמגלה הבדיקה. ההמלצות ניתנות מתוך יושרה מוחלטת שמהווה חלק בלתי נפרד מהמחויבות לשירות מצוין לכל לקוח ולקוחה.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם זה משתלם לי כלכלית?

   כמובן! אתם תשמחו לגלות כי הגג שלכם יכול להרוויח כסף. בעבר, הקמת מערכת סולארית הייתה השקעה משמעותית, אך בשנים האחרונות ירדו המחירים בכ-80%! היום, הקמת מערכת סולארית היא השקעה חכמה, היכולה להניב הכנסה שנתית מתפוקת החשמל.

   האם ניתן לעשות את התהליך על גג בניין או בבית משותף?

   כן! יש אלפי גגות כמעט ריקים לחלוטין, מה שמשאיר המון מקום להתקנת פאנלים שיתופיים לדיירי הבניין. והתהליך פשוט מאוד – אחרי אישור של אחוז הדיירים המוסכם, ועד הבית יכול לקדם את התקנת המתקן הסולרי – כך שכולם יוכלו ליהנות מהרווחים.

   האם צריך היתר בניה בכדי להתקין את הגג הסולארי?

   אנו שמחים להודיע שקיים פטור מהשגת היתר בנייה להקמת גג סולארי עד 7,000 מטר מרובע (700 קילו וואט).

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאוד נמוכה?

   כן! ואפילו תוכלו ליהנות מהרווחים עוד יותר. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן, זאת משום שכל החשמל המיוצר יכול להימכר לחברת החשמל.

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאד גבוהה?

   כן. דווקא במצב כזה מומלץ להתקין את הפאנלים הסולאריים – ולמכור את כל החשמל לחברת החשמל. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן.

   האם צריך לדווח למס הכנסה או למע״מ על המתקן בצורה כלשהי?

   לשמחתנו, אין צורך לתקשר כלל עם מס הכנסה ומע״מ ברוב המקרים. בעקבות תיקוני חקיקה שאושרו בוועדת הכספים של הכנסת 2016 לגבי צרכנים ביתיים, קיים פטור ממס הכנסה למערכת סולרית עד הכנסה של 24,000 ש״ח לשנה, ופטור מדיווח למע״מ עד 70,000 ש״ח לשנה.

   לכמה שנים מובטחת ההכנסה?

   רשות החשמל מתחייבת לתשלום בגין החשמל המיוצר למשך 25 שנה ממועד ההתקנה.

   מה עם גגות שאינם ביתיים כמו מפעלים?

   גם בגגות אלו ניתן להתקין פאנל סולארי עד 100 קוא"ט ובשטח הנותר ניתן להשתתף בהליכים תחרותיים והסדרות יעודיות. תוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

   תפריט נגישות