אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  הגדלת חיבור חשמל

  לעיתים, עם רכישה של עוד מכשירים חשמליים חדשים וזוללי חשמל לבית, עשוי להתעורר הצורך בהגדלת הספק מערכת החשמל ובהחלט מומלץ לבצע הזמנת הגדלת חיבור חשמל מידי מומחים בתחום. את הזרם לדירה ניתן להגדיל מ – 25 אמפר ל- 40 אמפר ולחילופין תוכלו  גם להתקין חיבור תלת פאזי. ישנה אפשרות להגדיל את החיבור גם יותר לכך, אולם מדובר בתהליך ממושך יותר שהתשלום עבורו מחושב באופן שונה. ללא ספק, שירות הגדלת חיבור חשמל הינו חשוב, חיוני ומועיל ומומלץ להיעזר בו בכל מקרה בו צריכת החשמל שלכם עולה בשל רכישה את מכשירים חשמליים נוספים שצריכת החשמל שלהם גבוהה וזאת במטרה למנוע ניתוקים והפסקות חשמל.

  הגדלת חיבור חשמל בבית

  במידה ואכן החלטתם לבצע מהלך זה ולבקש הגדלת חיבור החשמל, חשוב שתתייעצו עם מומחים בתחום לגבי הגודל של החיבור שדרוש לכם. חשוב לתכנון ולהתאים את החיבור ואת ההגדלה בהתאם לצרכים האישיים שלכם כעת ובעתיד. תשלום עבור הגדלת חיבור נקבע על פי גודל החיבור שמוזמן.

  חברת החשמל הינה האחראית לביצוע עבודות חשמל עד למונה של הלקוח וכמובן לאספקת הזרם עד לארון ולמתקן החשמל הפרטי שלכם. לעומת זאת, מתקן פרטי בבית או בעסק אינו מהווה חלק מתחומי האחריות של חברת החשמל ולכן עליכם לדאוג להתאמה שלו לאחר הגדלת  חיבור החשמל החדש וזאת באמצעות חברה מקצועית הכוללת צוות מומחים וחשמלאי מוסמך ומורשה.

  פתרונות מתקדמים להתייעלות אנרגטית וחיסכון בחשמל

  הגדלת חיבור החשמל ל – 3 X25 אמפר או למעלה מכך וכן ביצוע העתקת מקום המונה, מחייבים לבצע בדיקת תקינות המתקן הפרטי על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים. במקרה של הגדלת  חיבור חד פאזי ל- 40 אמפר, לא מתחייבת בדיקה שכזו. הזמנת הגדלת חיבור חשמל עקב שינויים בבנייה תתבצע באותה הדרך ובמקרים מסוימים, עליכם יהיה להצטייד באישור מהרשות לתכנון ולבנייה כפי שמתחייב מחוק התכנון והבנייה. הגדלת חיבור חשמל מהווה שירות מועיל במיוחד המספק נוחות ושקט נפשי ללקוחות פרטיים, עסקיים, מפעלים ומוסדות ציבור שעושים שימוש במכשירים חשמליים רבים המעוניינים להבטיח אספקת חשמל רציפה וסדירה ללא תקלות ובעיות.

  חברת אור סולאר עוסקת בפתרונות להתייעלות אנרגטית וחיסכון בחשמל, איתור ותיקון תקלות, התקנת מערכות סולאריות, הגדלת חיבור חשמל ועוד. החברה הינה בעלת ניסיון עשיר בכל הנוגע למערכות מתחדשות, ביצוע התקנות, מתן פתרון לתקלות וייעוץ וכל זאת באחריות וביחס אישי.

  הזמנת הגדלת חיבור חשמל

  הזמנת הגדלת חיבור חשמל

  כל מכשירי החשמל דורשים הספק חשמל מסוים כדי לפעול, הגדלת חיבור חשמל מאפשרת להפעיל מכשירי חשמל רבים באותו הזמן ובמיוחד כאשר מדובר במכשירים שצריכת החשמל שלהם גבוהה. מכשירי חשמל באופן  יחסי, זקוקים להספק של כ – 2000 ואט ולעומת זאת, מכשירי חשמל גדולים או זוללי חשמל מצריכים הספק של 10,000 וואט ולעתים אף יותר מכך. על מנת שמכשירי החשמל יקבלו את ההספק שדרוש להם על מנת לפעול בצורה מיטבית, יש להתאים מוליכי זרם לזרם החשמל הדרוש שנמדד ביחידות אמפר. המוליכים האחראים לצריכת החשמל נקראים פאזות והם נמצאים בלוח החשמל. פעולה של הגדלת חיבור חשמל מתאימה הן לבתים פרטיים והן לבתי עסק, מפעלים ומוסדות ציבור ומאפשרת ליהנות מפעולה מיטבית של כל מכשירי החשמל במבנה בצורה אופטימלית וללא חשש מקריסה.

  הזמנת הגדלת חיבור חשמל – אור סולאר

  הגדלת חיבור חשמל, נדרשת במקרים בהם נדרש לספק זרם חשמלי גדול יותר מכפי שהמערכת הקיימת מסוגלת לספק. כאשר מפעילים בו זמנית מכשירי חשמל רבים בעלי צריכת חשמל גבוהה דוגמת: מזגן, תנור, מדיח כלים, מכונת כביסה וכו' או במידה ואתם מעוניינים לחבר לתשתית קיימת מכשיר נוסף המחייב חיבור מסוג תלת פאזי, כגון מזגן מיני מרכזי או כיריים אינדוקציה, לעתים יש צורך בביצוע הגדלת חיבור חשמל. על מנת שהמלאכה תבוצע בצורה מקצועית ובטוחה, חשוב לפנות לחשמלאי מוסמך ומנוסה או לחברה מקצועית ואיכותית המתמחה בהתאמת פתרונות חשמל מתקדמים ללקוחות פרטיים, בתי עסק ומפעלי תעשייה.  בשלב הראשון וכהכנה לביצוע העבודה, תבוצע בדיקת תקינות תשתית החשמל שקיימת אצלכם, מדובר בבדיקה חשובה וחיונית, שכן במידה ויתגלו ליקויים ע"י חברת החשמל, לא תאושר ההגדלה.

  תיקון ליקויים קיימים

  עבודות תשתית שמתבצעות לצורך הגדלת חיבור חשמל כוללות התקנה של שקעי כוח, שקע תלת פאזי, הכנה של לוחות חשמל לקראת הגדלת החיבור, החלפת מפסק ראשי, ביצוע תיקונים, החלפת הפחת, חלוקה מחדש של לוח חשמל ועוד. בתום העבודה, יגיע בודק מוסמך ומנוסה מטעמה של חברת החשמל וזאת בליווי החשמלאי שביצע את הבדיקה והעבודה ויציג לו את תכנית החשמל בצירוף טופס אישור של עבודות ההכנה שבוצעו. במידה והבודק יגיע למסקנה שהכל תקין ובטוח, הוא יחליף את השעון והנתיך ובלוח החשמל וזאת לצורך השלמת הפעולה.

  חברת אור סולאר עוסקת ומתמחה בתחום התייעלות אנרגטית ומתן פתרונות מתקדמים לחיסכון בחשמל, תיקון תקלות, התקנה של מערכות סולאריות, הגדלת חיבור חשמל ועוד. החברה הינה בעלת ניסיון רב במגוון תחומים: מערכות מתחדשות, ביצוע התקנות, פתרון תקלות ומתן ייעוץ מקצועי ביחס אישי, אנו נלווה אתכם החל מביצוע הבדיקה הראשונית, דרך התאמת הפתרון וביצוע העבודה ועד להשלמת המשימה בצורה הטובה ביותר.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם זה משתלם לי כלכלית?

   כמובן! אתם תשמחו לגלות כי הגג שלכם יכול להרוויח כסף. בעבר, הקמת מערכת סולארית הייתה השקעה משמעותית, אך בשנים האחרונות ירדו המחירים בכ-80%! היום, הקמת מערכת סולארית היא השקעה חכמה, היכולה להניב הכנסה שנתית מתפוקת החשמל.

   האם ניתן לעשות את התהליך על גג בניין או בבית משותף?

   כן! יש אלפי גגות כמעט ריקים לחלוטין, מה שמשאיר המון מקום להתקנת פאנלים שיתופיים לדיירי הבניין. והתהליך פשוט מאוד – אחרי אישור של אחוז הדיירים המוסכם, ועד הבית יכול לקדם את התקנת המתקן הסולרי – כך שכולם יוכלו ליהנות מהרווחים.

   האם צריך היתר בניה בכדי להתקין את הגג הסולארי?

   אנו שמחים להודיע שקיים פטור מהשגת היתר בנייה להקמת גג סולארי עד 7,000 מטר מרובע (700 קילו וואט).

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאוד נמוכה?

   כן! ואפילו תוכלו ליהנות מהרווחים עוד יותר. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן, זאת משום שכל החשמל המיוצר יכול להימכר לחברת החשמל.

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאד גבוהה?

   כן. דווקא במצב כזה מומלץ להתקין את הפאנלים הסולאריים – ולמכור את כל החשמל לחברת החשמל. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן.

   האם צריך לדווח למס הכנסה או למע״מ על המתקן בצורה כלשהי?

   לשמחתנו, אין צורך לתקשר כלל עם מס הכנסה ומע״מ ברוב המקרים. בעקבות תיקוני חקיקה שאושרו בוועדת הכספים של הכנסת 2016 לגבי צרכנים ביתיים, קיים פטור ממס הכנסה למערכת סולרית עד הכנסה של 24,000 ש״ח לשנה, ופטור מדיווח למע״מ עד 70,000 ש״ח לשנה.

   לכמה שנים מובטחת ההכנסה?

   רשות החשמל מתחייבת לתשלום בגין החשמל המיוצר למשך 25 שנה ממועד ההתקנה.

   מה עם גגות שאינם ביתיים כמו מפעלים?

   גם בגגות אלו ניתן להתקין פאנל סולארי עד 100 קוא"ט ובשטח הנותר ניתן להשתתף בהליכים תחרותיים והסדרות יעודיות. תוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל