אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  חשמל בשטח

  תחנות כוח ניידות (בצורה של מצבר גדול, גנרטור או בשילוב עם מערכות סולאריות) יכולות להוות עזרה גדולה לאספקת חשמל לגיבוי בבית בזמן הפסקת חשמל. הם גם תוספת חשובה לבתי מלאכה ואתרי בנייה. אבל אנשים רבים לא מבינים את היתרונות הרבים של תחנות כוח ניידות לצורך חשמל בשטח כקמפינג…

  תחנת כוח ניידות יכולה לשנות את חווית הקמפינג שלך ואפילו להפוך את ההרפתקאות שלך בחוץ לבטוחות ומהנות הרבה יותר. קמפינג על החוף, שהייה ביער, טיול בטבע או טרק –  הנה כל הסיבות שבגללן אתה צריך תחנת כוח ניידת לקמפינג.

  חברת אור – סולר היא חברה וותיקה שפועל מעל 18 שנים בתחום החשמל. החברה מביאה פתרונות מתקדמים ומתחדשת כל הזמן כאשר היא מספקת ייעוץ, ביצוע וליווי של לקוחות מהשלב הראשוני של הפרויקט ולאורך כל זמן השירות של מערכות החשמליות שהחברה מספקת.

  הפקה ואגירת אנרגיה לאספקת חשמל בשטח

  כשלעצמן, תחנות כוח ניידות פועלות כמו סוללות ענק – רובן מספקות מספיק חשמל כדי להפעיל את כל מה שאתה צריך במהלך טיול קמפינג בסוף השבוע. לטיולים ארוכים יותר, אנו ממליצים לחבר את תחנת הכוח הניידת עם פאנלים סולאריים ניידים כדי לגשת לאנרגיה סולארית נקייה ומתחדשת בכל מקום שבו אתה נמצא. חשמל בשטח יספיק בהחלט כדי לטעון את כל המכשירים האלקטרוניים האישיים שלך כמו סמארטפונים, מחשבים ניידים ורמקולים בלוטות' או חשמל למכשירי מטבח קטנים כמו טוסטרים ובלנדרים.

  הדבר הגדול באנרגיה סולארית הוא שאתה יכול לייצר חשמל כמעט בכל מקום. שלא כמו בנזין או דלקים אחרים, אנרגיה סולארית היא בחינם ומתחדשת. אם אתה צריך כוח נוסף, אל תדאג, אתה יכול גם לחבר את תחנת כוח ניידת למצית של המכונית שלך או לחשמל של אתר הקמפינג אם צריך להטעין אותו.

  חלופה נקייה ושקטה לגנרטור סולר

  חלק מהנופשים לוקחים איתם גנרטור כדי לספק חשמל בשטח אתר הקמפינג שלהם. גנרטורים רועשים ופולטים חומרים רעילים, כולל פחמן חד חמצני. זה לא רק משפיע על חווית הקמפינג שלך, אלא אפילו זה יכול גם לעצבן את השכנים שלך.

  מעוניינים בפתרונות חשמל חסכוניים ואיכותיים החדשניים ביותר? אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אור – סולר ולקבל הצעת מחיר הכי משתלמת בשבילכם.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם זה משתלם לי כלכלית?

   כמובן! אתם תשמחו לגלות כי הגג שלכם יכול להרוויח כסף. בעבר, הקמת מערכת סולארית הייתה השקעה משמעותית, אך בשנים האחרונות ירדו המחירים בכ-80%! היום, הקמת מערכת סולארית היא השקעה חכמה, היכולה להניב הכנסה שנתית מתפוקת החשמל.

   האם ניתן לעשות את התהליך על גג בניין או בבית משותף?

   כן! יש אלפי גגות כמעט ריקים לחלוטין, מה שמשאיר המון מקום להתקנת פאנלים שיתופיים לדיירי הבניין. והתהליך פשוט מאוד – אחרי אישור של אחוז הדיירים המוסכם, ועד הבית יכול לקדם את התקנת המתקן הסולרי – כך שכולם יוכלו ליהנות מהרווחים.

   האם צריך היתר בניה בכדי להתקין את הגג הסולארי?

   אנו שמחים להודיע שקיים פטור מהשגת היתר בנייה להקמת גג סולארי עד 7,000 מטר מרובע (700 קילו וואט).

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאוד נמוכה?

   כן! ואפילו תוכלו ליהנות מהרווחים עוד יותר. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן, זאת משום שכל החשמל המיוצר יכול להימכר לחברת החשמל.

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאד גבוהה?

   כן. דווקא במצב כזה מומלץ להתקין את הפאנלים הסולאריים – ולמכור את כל החשמל לחברת החשמל. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן.

   האם צריך לדווח למס הכנסה או למע״מ על המתקן בצורה כלשהי?

   לשמחתנו, אין צורך לתקשר כלל עם מס הכנסה ומע״מ ברוב המקרים. בעקבות תיקוני חקיקה שאושרו בוועדת הכספים של הכנסת 2016 לגבי צרכנים ביתיים, קיים פטור ממס הכנסה למערכת סולרית עד הכנסה של 24,000 ש״ח לשנה, ופטור מדיווח למע״מ עד 70,000 ש״ח לשנה.

   לכמה שנים מובטחת ההכנסה?

   רשות החשמל מתחייבת לתשלום בגין החשמל המיוצר למשך 25 שנה ממועד ההתקנה.

   מה עם גגות שאינם ביתיים כמו מפעלים?

   גם בגגות אלו ניתן להתקין פאנל סולארי עד 100 קוא"ט ובשטח הנותר ניתן להשתתף בהליכים תחרותיים והסדרות יעודיות. תוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

   תפריט נגישות