אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  מומחה בפתרון תקלות חשמל ותיקונים הכוללים קצרי חשמל

  קצר חשמלי, קפיצה של מפסק הפחת עקב עומס יתר על המערכת החשמלית וכל תקלה אחרת שקשורה למשאב חיוני זו פוגעים באופן משמעותי באיכות החיים. החיים המודרניים כוללים שימוש נרחב בשלל מכשירים שזקוקים לחשמל, וכל הפסקה של הזרם, ובפרט אם מדובר בתקלה שחוזרת על עצמה, משבשת את השגרה. לחברת אור-סולר מומחיות של ממש בפתרון תקלות חשמל ובביצוע תיקונים הקשורים לתשתית החשובה – ובהתאם יכולת לספק מענה מקצועי לבעיה, כך שהיא תיפתר במהירות ולטווח ארוך.

  זמינות גבוהה – כדי שתוכלו לחזור לשגרה הרגילה במהירות

  מעבר למומחיות בפתרון תקלות חשמל, השירות שלנו מתאפיין גם בזמינות גבוהה – שמבטיחה חזרה מהירה ככל האפשר לשגרה. מרכיב נוסף בקיצור פרק הזמן שבו אין חשמל בבית או בעסק הוא היכולת לאבחן במהירות, וכמובן ברמת דיוק מרבית, את הגורם לתקלה: כבלים רופפים, תקע לא תקין, מכשיר חשמלי שמתחמם יתר על המידה או שחדרו אליו מים, עומס יתר על שקעים מפצלים, לוח חשמל שלא בנוי לעמוד בעומסים העכשוויים ועוד.

  פתרון יציב לטווח ארוך

  דגש חשוב נוסף בתיקון קצרים ובפתרון תקלות חשמל אחרות הוא מציאת פתרון לטווח ארוך. כך למשל אם הגורם לנפילת החשמל הוא עומס יתר – מצב נפוץ בעידן שבו בכל בית ישנם מכשירי חשמל רבים לרבות כאלה שמוגדרים כזוללי אנרגיה (מזגן, דוד חשמלי, תנור) – הפתרון הנכון הוא החלפת לוח החשמל. במקרה כזה אופציה אחת היא הגדלת החיבור, לדוגמה מ-25 אמפר ל-40 אמפר, ועוד אופציה היא מעבר ממערכת חד-פאזית למערכת תלת-פאזית, כלומר כזו שמספקת חשמל בנפרד לאזורים שונים, ולכן הפעלת הדוד לא פוגעת באספקת הזרם למזגן ולהפך.

  על-מנת להגיע לפתרון המיטבי נדרשים גם ניסיון וגם התעדכנות מתמדת בכל המוצרים החדשניים בתחום – עוד סיבה טובה להזמין את אשר פרץ וחברת ORSOLAR, שמתקנים תקלות חשמל בהצלחה כבר שנים רבות ואצל מגוון רחב של לקוחות.

  יושרה ללא פשרות

  מרכיב חשוב שלישי בשירות תיקון תקלות חשמל הוא יושרה. לרוב בני האדם אין ידע מקצועי בתחום, ולכן רק כשהחשמלאי גם מנוסה וגם אמין אפשר לסמוך עליו ולדעת בוודאות שההמלצות שלו הן אך ורק לטובת האינטרסים שלכם, ויובילו לשימוש בטוח ונוח בחשמל. הלקוחות הרבים של אור-סולר הם ההוכחה הטובה ביותר לשילוב של המקצוענות והאמינות שמאפיין את החברה.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם זה משתלם לי כלכלית?

   כמובן! אתם תשמחו לגלות כי הגג שלכם יכול להרוויח כסף. בעבר, הקמת מערכת סולארית הייתה השקעה משמעותית, אך בשנים האחרונות ירדו המחירים בכ-80%! היום, הקמת מערכת סולארית היא השקעה חכמה, היכולה להניב הכנסה שנתית מתפוקת החשמל.

   האם ניתן לעשות את התהליך על גג בניין או בבית משותף?

   כן! יש אלפי גגות כמעט ריקים לחלוטין, מה שמשאיר המון מקום להתקנת פאנלים שיתופיים לדיירי הבניין. והתהליך פשוט מאוד – אחרי אישור של אחוז הדיירים המוסכם, ועד הבית יכול לקדם את התקנת המתקן הסולרי – כך שכולם יוכלו ליהנות מהרווחים.

   האם צריך היתר בניה בכדי להתקין את הגג הסולארי?

   אנו שמחים להודיע שקיים פטור מהשגת היתר בנייה להקמת גג סולארי עד 7,000 מטר מרובע (700 קילו וואט).

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאוד נמוכה?

   כן! ואפילו תוכלו ליהנות מהרווחים עוד יותר. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן, זאת משום שכל החשמל המיוצר יכול להימכר לחברת החשמל.

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאד גבוהה?

   כן. דווקא במצב כזה מומלץ להתקין את הפאנלים הסולאריים – ולמכור את כל החשמל לחברת החשמל. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן.

   האם צריך לדווח למס הכנסה או למע״מ על המתקן בצורה כלשהי?

   לשמחתנו, אין צורך לתקשר כלל עם מס הכנסה ומע״מ ברוב המקרים. בעקבות תיקוני חקיקה שאושרו בוועדת הכספים של הכנסת 2016 לגבי צרכנים ביתיים, קיים פטור ממס הכנסה למערכת סולרית עד הכנסה של 24,000 ש״ח לשנה, ופטור מדיווח למע״מ עד 70,000 ש״ח לשנה.

   לכמה שנים מובטחת ההכנסה?

   רשות החשמל מתחייבת לתשלום בגין החשמל המיוצר למשך 25 שנה ממועד ההתקנה.

   מה עם גגות שאינם ביתיים כמו מפעלים?

   גם בגגות אלו ניתן להתקין פאנל סולארי עד 100 קוא"ט ובשטח הנותר ניתן להשתתף בהליכים תחרותיים והסדרות יעודיות. תוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

   תפריט נגישות