אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  תחזוקת מערכות סולאריות

  מערכות סולאריות איכותיות אין דורשות תחזוקה רבה. פרט לניקוי מקצועי שיש לבצע אחת למספר חודשים, אין כל צורך בפעולות תחזוקה. הבסיס למערכת סולארית הוא פאנלים סולאריים, ממיר ומצבר. כאשר בוחרים מראש במרכיבים איכותיים ומקפידים על תחזוקה נכונה, שנים רבות של שימוש תקין מובטחות. חברת אור-סולר מתמחה בהתקנות, תחזוקת מערכות סולאריות וגם תיקונים. החברה ידועה בשירות מקצועי, מענה מהיר, מחירים נוחים, פתרונות חשמל מתקדמים ויידע באנרגיה ירוקה. אם אתם מחפשים חברה מקצועית לתחזוקה של מערכת סולארית קיימת או התקנת מערכת חדשה – חייגו אל חברת אור-סולר ותגלו כמה בקלות אפשר להפוך את אנרגיית השמש לחשמל.

  תחזוקת מערכות סולאריות אחת ל-3 חודשים

  ייצור החשמל במערכת הסולארית שלכם מתבצע באופן שוטף. בכל יום אתם חוסכים כסף, מרוויחים ומברכים את ההחלטה להתקין מערכת סולארית דרך חברת אור-סולר. טיפול תחזוקה אחת ל-3 חודשים מומלץ על מנת להבטיח תפוקה יציבה לאורך זמן. תחזוקת מערכות סולאריות כוללת בעיקר דרישה לניקוי של הקולטים עם מים מזוקקים (מים ללא אבנית). ניקוי מקצועי הכרחי להגנה על השכבות העליונות של הפאנלים. הזמנתם צוות מקצועי לניקוי של המערכת? נצלו את ההזדמנות לוודא שאין ברגים רופפים או לכלוך בתעלות.

  דגשים חשובים לטיפול נכון במערכת סולארית

  תחזוקת מערכות סולאריות מתבצעת בגובה ויש להקפיד בהתאם על עבודה זהירה. יש לשמור על הליכה יציבה ומתונה על גג המבנה. עליכם לשים לב שאנכם דורכים בטעות על הקולטים וגורמים לשברים. אין לנקות מערכות סולאריות עם זרם מים חזק אלא עם מברשת ייעודית או מטלית רכב. אבנית גורמת נזק חמור ללוחות הסולאריים ועלינו לעשות כל מה שאפשר בשביל להרחיק אותה מהמערכת. שימוש במים מסוננים מצמצם באופן משמעותי את בעיית האבנית. תחזוקת מערכות סולאריות עם חומרי ניקוי אסורה גם במקרים בהם המערכת מלוכלכת מאוד. ללא הנחייה מפורשת של איש מקצוע חל איסור על פירוק רכיבים מהמערכת.

  את ממירי המתחם עליכם לשמור נקיים עם דגש על סביבתם הממירים וגם המאווררים של הממירים. נדגיש את האיסור על התעסקות עם ממיר המתח וחיבורי הכבלים. את כל פעולות התחזוקה הדרושות נבצע באמצעות איש מקצוע עם עדיפות לחשמלאי מוסמך. חברת אור-סולר מתמחה במערכות סולאריות ושאר פתרונות חשמל מתקדמים וחסכוניים, חייגו עכשיו לתיאום טיפול תחזוקה למערכת הסולארית שלכם.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם זה משתלם לי כלכלית?

   כמובן! אתם תשמחו לגלות כי הגג שלכם יכול להרוויח כסף. בעבר, הקמת מערכת סולארית הייתה השקעה משמעותית, אך בשנים האחרונות ירדו המחירים בכ-80%! היום, הקמת מערכת סולארית היא השקעה חכמה, היכולה להניב הכנסה שנתית מתפוקת החשמל.

   האם ניתן לעשות את התהליך על גג בניין או בבית משותף?

   כן! יש אלפי גגות כמעט ריקים לחלוטין, מה שמשאיר המון מקום להתקנת פאנלים שיתופיים לדיירי הבניין. והתהליך פשוט מאוד – אחרי אישור של אחוז הדיירים המוסכם, ועד הבית יכול לקדם את התקנת המתקן הסולרי – כך שכולם יוכלו ליהנות מהרווחים.

   האם צריך היתר בניה בכדי להתקין את הגג הסולארי?

   אנו שמחים להודיע שקיים פטור מהשגת היתר בנייה להקמת גג סולארי עד 7,000 מטר מרובע (700 קילו וואט).

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאוד נמוכה?

   כן! ואפילו תוכלו ליהנות מהרווחים עוד יותר. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן, זאת משום שכל החשמל המיוצר יכול להימכר לחברת החשמל.

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאד גבוהה?

   כן. דווקא במצב כזה מומלץ להתקין את הפאנלים הסולאריים – ולמכור את כל החשמל לחברת החשמל. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן.

   האם צריך לדווח למס הכנסה או למע״מ על המתקן בצורה כלשהי?

   לשמחתנו, אין צורך לתקשר כלל עם מס הכנסה ומע״מ ברוב המקרים. בעקבות תיקוני חקיקה שאושרו בוועדת הכספים של הכנסת 2016 לגבי צרכנים ביתיים, קיים פטור ממס הכנסה למערכת סולרית עד הכנסה של 24,000 ש״ח לשנה, ופטור מדיווח למע״מ עד 70,000 ש״ח לשנה.

   לכמה שנים מובטחת ההכנסה?

   רשות החשמל מתחייבת לתשלום בגין החשמל המיוצר למשך 25 שנה ממועד ההתקנה.

   מה עם גגות שאינם ביתיים כמו מפעלים?

   גם בגגות אלו ניתן להתקין פאנל סולארי עד 100 קוא"ט ובשטח הנותר ניתן להשתתף בהליכים תחרותיים והסדרות יעודיות. תוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

   תפריט נגישות