אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  לפנות אל המומחים – בהקדם

  עם יוקר המחיה שיש היום ואתגרים לא צפויים שעומדים בפנינו ברמה העולמית והארצית כולנו מחפשים איך לחסוך כסף באופן כזה  שלא יוריד את רמת החיים אליה אנו רגילים. נושא בוער נוסף (מכל הבחינות…) הוא שינויי האקלים והצורך לשמור על הסביבה ולהפחית את הזיהום ככל שניתן, בין אם באמצעות מיחזור, בניה ירוקה ועוד. התקנת מערכת סולארית עצמאית OFF GRID נותנת מענה לשני הנושאים. מדובר על יצירת אנרגיה מתחדשת, אנרגיה סולארית, עצמאית ולא תלויה ברשת החשמל הארצית, מה שהופך מערכת זו גם לדרך יעילה לחסוך בכסף. לכן, לא מפתיע  שמערכת הנותנת מענה לשני האתגרים הלא פשוטים של חיסכון בכסף ושמירה על הכדור יחד הופכת להיות מבוקשת יותר ויותר.

  דרך הפעולה של מערכת סולארית עצמאית OFF GRID

  מערכת סולארית עצמאית OFF GRID מורכבת ממספר חלקים עיקריים. החלק הראשון הוא הפאנלים הסולאריים הנקראים גם פאנלים פוטו וולטאיים. למעשה כולנו מכירים את אותם פאנלים מדוד השמש אשר לו פאנלים דומים ואשר באמצעות אנרגיית השמש  מחממים את המים. חלק שני במערכת הוא מערכת ייצוב חשמל  שהופכת את אנרגיית השמש הנקלטת בפאנלים לחשמל במתח ובזרם שיתאימו לשימוש במערכת החשמל הביתית. חלק שלישי הוא סוללות ליתיום. הסוללות אוגרות חשמל כך שיהיה ניתן לספק חשמל מהמערכת גם בלילה או בימים מעוננים. המערכת תכלול גם אינוורטרים שיסייעו גם הם בהתאמת החשמל למוצרי החשמל השונים בבית וכן מערכת ניהול ובקרה.

  לבחור ולהתקין את המערכת בעזרת חברה המתמחה בתחום

  ארצנו היא ארץ חמה עם הרבה מאוד ימי שמש. לא במקרה דוד השמש הוא המצאה ישראלית שהצליחה לחסוך חשמל לחימום המים במקלחת. מערכת סולארית עצמאיתOFF GRID  היא כאמור המשך ישיר ושדרוג עצום לרעיון המבורך של דוד שמש. כדי שהמערכת תמצה את מלוא הפוטנציאל שלה, תתפרש באופן היעיל ביותר על פני כל השטח שישנו, שיכול להיות שטח גדול מאוד, במיוחד כשאלה גגות מתקנים שונים לחקלאות ותעשיה, חשוב שאת ההתקנה תבצע חברה המתמחה בתחום. חברה כזו גם תספק את מלוא האחריות לתחזוקה ותיקונים אם נדרש.

  חברת ORSOLAR מתמחה בכל הנוגע למערכות חשמל מתקדמות כולל מערכות סולאריות לייצור חשמל. היא עוסקת שנים בתחום ומציעה שירות מקצועי. מוזמנים ליצור קשר.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם זה משתלם לי כלכלית?

   כמובן! אתם תשמחו לגלות כי הגג שלכם יכול להרוויח כסף. בעבר, הקמת מערכת סולארית הייתה השקעה משמעותית, אך בשנים האחרונות ירדו המחירים בכ-80%! היום, הקמת מערכת סולארית היא השקעה חכמה, היכולה להניב הכנסה שנתית מתפוקת החשמל.

   האם ניתן לעשות את התהליך על גג בניין או בבית משותף?

   כן! יש אלפי גגות כמעט ריקים לחלוטין, מה שמשאיר המון מקום להתקנת פאנלים שיתופיים לדיירי הבניין. והתהליך פשוט מאוד – אחרי אישור של אחוז הדיירים המוסכם, ועד הבית יכול לקדם את התקנת המתקן הסולרי – כך שכולם יוכלו ליהנות מהרווחים.

   האם צריך היתר בניה בכדי להתקין את הגג הסולארי?

   אנו שמחים להודיע שקיים פטור מהשגת היתר בנייה להקמת גג סולארי עד 7,000 מטר מרובע (700 קילו וואט).

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאוד נמוכה?

   כן! ואפילו תוכלו ליהנות מהרווחים עוד יותר. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן, זאת משום שכל החשמל המיוצר יכול להימכר לחברת החשמל.

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאד גבוהה?

   כן. דווקא במצב כזה מומלץ להתקין את הפאנלים הסולאריים – ולמכור את כל החשמל לחברת החשמל. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן.

   האם צריך לדווח למס הכנסה או למע״מ על המתקן בצורה כלשהי?

   לשמחתנו, אין צורך לתקשר כלל עם מס הכנסה ומע״מ ברוב המקרים. בעקבות תיקוני חקיקה שאושרו בוועדת הכספים של הכנסת 2016 לגבי צרכנים ביתיים, קיים פטור ממס הכנסה למערכת סולרית עד הכנסה של 24,000 ש״ח לשנה, ופטור מדיווח למע״מ עד 70,000 ש״ח לשנה.

   לכמה שנים מובטחת ההכנסה?

   רשות החשמל מתחייבת לתשלום בגין החשמל המיוצר למשך 25 שנה ממועד ההתקנה.

   מה עם גגות שאינם ביתיים כמו מפעלים?

   גם בגגות אלו ניתן להתקין פאנל סולארי עד 100 קוא"ט ובשטח הנותר ניתן להשתתף בהליכים תחרותיים והסדרות יעודיות. תוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

   תפריט נגישות