אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  מערכות סולאריות

  מה השרות שלנו נותן לך?

  התקנת מערכת חדשה הכוללת:

  יעוץ והכוונה לניצול הגג שלך בצורה מרבית.

  כולל מדידות הגג

  הוצאת אישורים:

  • הוצאת רישיון התקנה מול חברת החשמל
  • אישור מהנדס חשמל.
  • אישור קונסטרוקטור.
  • אישור בודק חשמל.
  • פתיחת תיק / ספק בחברת החשמל לקבלת כסף באופן אוטומטי לחשבון הבנק

  תהליך ההתקנה:

  • הזמנה והתקנת קונסטרוקציה.
  • הזמנה והנחת הפאנלים.
  • חיבור מערכת החשמל.
  • בדיקה מול חברת החשמל וחיבור המערכת לתחילת עבודה.

  בנוסף ניתן לרכוש:

  • שדרוג והגדלת מערכת קיימת.
  • ניטור תקלות.
  • פתרון תקלות.
  • אחזקה שוטפת.
  • מתן אישור לחברות הביטוח.
  • בדיקה תקופתית הכוללת צילום תרמוגרפי למניעת תקלות.

  פאנלים סולאריים גמישים

  מערכות סולאריות

  השמש היא מקור החיים על פני כדור הארץ, וגם מקור לאנרגיה נקייה וזולה להפקה. בהתאם התקנת מערכת סולארית היא פעולה משתלמת, ואין פלא שביותר ויותר בנייני מגורים מתווספת לגג מערכת שכזו. את מלאכת התקנת המערכות הסולאריות חשוב מאוד להפקיד בידי אנשי מקצוע שזוהי המומחיות שלהם – חברת אור-סולר מספקת פתרונות סולאריים ומבטיחה התייעלות אנרגטית וחיסכון משמעותי בחשמל מאז 2012, והרווח כולו שלכם בזכות בחירת המערכת המתאימה לכם ביותר וההתקנה המקצועית.

  מים חמים בכל פעם שרוצים – ובעלות נמוכה

  אחת הדרכים האפקטיביות לנצל את אנרגיית השמש האינסופית והבלתי מתכלה היא באמצעות התקנת מערכת סולארית בבניין משותף כך שכל הדיירים יוכלו ליהנות ממים חמים בעלות נמוכה. מעבר לחיסכון הכספי ולתרומה לצמצום צריכת אנרגיה מזהמת, יש למערכות סולאריות אלה עוד יתרונות משמעותיים: ראשית, הצפיפות על הגג פוחתת ואין סכנה לקונפליקטים בין השכנים. שנית, בזכות העובדה שהמערכת משותפת, התחזוקה פשוטה ונוחה יותר ולמעשה האחריות עוברת לוועד או לחברת הניהול שתעשה זאת עבורכם.

  חשמל מהשמש – אפס טרחה, מקסימום תועלת כלכלית

  בעידן שבו המין האנושי מתגייס למאבק במשבר האקלים ומחפש פתרונות לצמצום טביעת הרגל האקולוגית, חשמל מהשמש הוא אופציה מתבקשת. על-מנת לסייע לכל בעלי הדירות לקחת חלק בשינוי המשמעותי, מדינת ישראל מאפשרת להתקין פאנלים סולאריים שממירים את אור השמש לכדי חשמל על כל גג גם ללא היתר בנייה (בשטח של עד 7,000 מ"ר). בנוסף, חברת החשמל מתחייבת לרכוש את החשמל במחיר משתלם למשל 25 שנים, או לחילופין להזרים אותו אל הדירות בבניין ובכך כמובן להוזיל באופן דרמטי את חשבונות החשמל של הדיירים. תיקוני חקיקה מבטיחים גם פטור מהצורך לדווח לרשויות המס על ההכנסות מהפקת החשמל מהשמש כך שגם אין בירוקרטיה מייגעת – ובקיצור מקסימום תועלת כלכלית במינימום טרחה, וגם עלות ההתקנה של הפאנלים הסולאריים צנחה בשנים האחרונות.

  ניסיון רלוונטי עשיר והתנהלות אחראית במיוחד

  על-מנת לבחור את המערכת הסולארית המתאימה ביותר לכל מבנה, ולאחר מכן לבצע את ההתקנה ללא רבב כך שהמערכת תספק את מלוא התועלת האפשרית במשך שנים רבות מאוד, נדרש ניסיון. איכות הכרחית נוספת היא התנהלות אחראית – שניים מהמאפיינים הבולטים של חברת ORSOLAR ושל אשר פרץ, לצד ההקפדה על מענה סבלני ומפורט לכל שאלה, עמידה בלוחות הזמנים שסוכמו ושירות אדיב.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם זה משתלם לי כלכלית?

   כמובן! אתם תשמחו לגלות כי הגג שלכם יכול להרוויח כסף. בעבר, הקמת מערכת סולארית הייתה השקעה משמעותית, אך בשנים האחרונות ירדו המחירים בכ-80%! היום, הקמת מערכת סולארית היא השקעה חכמה, היכולה להניב הכנסה שנתית מתפוקת החשמל.

   האם ניתן לעשות את התהליך על גג בניין או בבית משותף?

   כן! יש אלפי גגות כמעט ריקים לחלוטין, מה שמשאיר המון מקום להתקנת פאנלים שיתופיים לדיירי הבניין. והתהליך פשוט מאוד – אחרי אישור של אחוז הדיירים המוסכם, ועד הבית יכול לקדם את התקנת המתקן הסולרי – כך שכולם יוכלו ליהנות מהרווחים.

   האם צריך היתר בניה בכדי להתקין את הגג הסולארי?

   אנו שמחים להודיע שקיים פטור מהשגת היתר בנייה להקמת גג סולארי עד 7,000 מטר מרובע (700 קילו וואט).

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאוד נמוכה?

   כן! ואפילו תוכלו ליהנות מהרווחים עוד יותר. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן, זאת משום שכל החשמל המיוצר יכול להימכר לחברת החשמל.

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאד גבוהה?

   כן. דווקא במצב כזה מומלץ להתקין את הפאנלים הסולאריים – ולמכור את כל החשמל לחברת החשמל. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן.

   האם צריך לדווח למס הכנסה או למע״מ על המתקן בצורה כלשהי?

   לשמחתנו, אין צורך לתקשר כלל עם מס הכנסה ומע״מ ברוב המקרים. בעקבות תיקוני חקיקה שאושרו בוועדת הכספים של הכנסת 2016 לגבי צרכנים ביתיים, קיים פטור ממס הכנסה למערכת סולרית עד הכנסה של 24,000 ש״ח לשנה, ופטור מדיווח למע״מ עד 70,000 ש״ח לשנה.

   לכמה שנים מובטחת ההכנסה?

   רשות החשמל מתחייבת לתשלום בגין החשמל המיוצר למשך 25 שנה ממועד ההתקנה.

   מה עם גגות שאינם ביתיים כמו מפעלים?

   גם בגגות אלו ניתן להתקין פאנל סולארי עד 100 קוא"ט ובשטח הנותר ניתן להשתתף בהליכים תחרותיים והסדרות יעודיות. תוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

   תפריט נגישות