אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  ניקוי מערכת סולארית

  ניקוי מערכת סולארית, הינו שירות חשוב וחיוני, שכן מערכות סולאריות מרכזיות מחייבות אחזקה וטיפול באופן שוטף במטרה לנצל ולמצות בצורה מקסימלית את פוטנציאל הייצור שלהן ולשמור הן על רווחיות והן על ההשקעה שלכם. תנאי האקלים בארץ מתאימים להפקת חשמל מאנרגיית השמש – אנרגיה סולארית והם גם מתאפיינים זיהום אוויר, אבק, לכלכוך ובחלקיקים נוספים שנישאים באוויר ומפחיתים את היעילות של ייצור החשמל. משום כך, התקנה ושימוש במערכת סולארית הינם מועילים ומסייעים בחיסכון בהוצאות החשמל ובמעבר לאנרגיה ירוקה, אך יש חשיבות רבה לקבלת שירות ניקוי מערכת סולארית ותחזוקה שוטפת מידי מומחים.

  ניקוי מערכת סולארית יתרונות

  הטיפול שדרוש לתחזוקה של מערכת סולארית מרכזית, הינו ניקוי באופן קבוע ומסודר וכן ביצוע בקרה ובדיקה של סביבת המערכת. בהחלט לא מומלץ  לעלות בעצמכם עם צינור ודלי ולהתחיל ולשטוף את הפאנלים הסולאריים, שכן מדובר בסיכון ובנוסף ידוע שהמים בישראל הינם בדרגת קשיות גבוהה ולכן, מומלץ לסנן את המים ולא כל מערכת סינון, תתאים בהכרח לעבודה זו. חשוב לשים לב שנעשה שימוש בציוד מתאים וייעודי לסוג עבודה זה ולכן רצוי לפנות לקבלת שירות ניקוי מערכת סולארית מקצועי הניתן על ידי חברות המתמחות בתחום. ניקוי באמצעות מים שאינם מטופלים משאיר אבנית ועלול לגרום נזק לפאנלים והתוצאה תהיה ירידה משמעותית בתפוקת הפקת וייצור החשמל.

  מחקרים מראים שמערכות סולאריות שאינן מתוחזקות בצורה נכונה, יסבלו מירידה של 25% בתפוקת הייצור שלהן. על אף שמדובר, ברוב המקרים, במערכות מתקדמות ואמינות שאמורות להחזיק לאורך שנים, בשל התנאים שבהן הן עומדות במיוחד בישראל, לאורך הזמן, יש ירידה בתפקוד של המערכת. הימצאות הפאנלים – הקולטים הסולאריים על הגגות או המתקנים החיצוניים הגבוהים חושפת אותם למגוון גורמים  העלולים לחסום את קרני השמש ולפגוע ביכולת ייצור החשמל שלהם. החברות המקצועיות שמייצרות מערכות סולאריות, מספקות גם  הוראות לניקוי ותחזוקה מדויקות וספציפיות לפאנלים וכמובן שירות ניקוי מערכת סולארית שניתן על ידי מומחים ויבטיח שמירה על תקינות המערכת ועל האפשרות שתיהנו ממים חמים באופן שוטף.

  ניקוי גגות סולאריים

  אור סולאר, הינה חברה מקצועית ומובילה שעוסקת ומתמחה בפתרונות התייעלות אנרגטית וחיסכון בחשמל, מעבר לאנרגיה ירוקה, התקנה של מערכות מתקדמות ועוד. צוות החברה הינו בעל ניסיון רב במגוון תחומים בהם: מערכות מתחדשות, ניקוי מערכת סולארית, ביצוע התקנות ומתן פתרון לתקלות וייעוץ. אנו נלווה אתכם החל משלב הראשוני ועד להגעה ל תוצאות הרצויות.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שטיפת מערכת סולארית

   תחזוק המערכת

   השקעה במערכת סולארית מבטיחה לכם הכנסה פסיבית לשנים רבות. אתם לא צריכים לעשות כמעט כלום בשביל לייצר חשמל מאנרגיית שמש שניתנת לכולנו חינם. התקנה מקצועית של מערכת סולארית היא הצעד הראשון לקראת מעבר לאורח חיים ירוק וחיסכון בהוצאות. חברת אור-סולר מקפידה לבצע התקנות מקצועיות כך שלא צפויות כל תקלות. פעולת התחזוקה הנדרשת היא בסך הכל שטיפת מערכת סולארית אחת למספר חודשים. במהלך החורף הגשמים שוטפים את המערכת ואתם נדרשים לדאוג לנקות אותה רק בקיץ. איך מנקים מערכת סולארית? מתקשרים אל חברת אור-סולר ומזמינים צוות מיומן.

   נחיצות של שטיפת מערכת סולארית

   הפאנלים הסולאריים חשופים לאבק, לכלוך, לשלשת יונים וכן הלאה, אם לא נקפיד על שטיפת מערכת סולארית בהתאם להמלצת היצרן היכולת לקלוט כמות מקסימלית של אנרגיית שמש תיפגע. לוחות מלוכלכים קולטים פחות אנרגיה סולארית ובהתאם מייצרים פחות חשמל. אם שמתם לב לירידה בתפוקה של המערכת ולא ביצעתם לאחרונה ניקוי למערכת – זה הזמן להזמין שטיפה מקצועית למערכת. יחד עם שטיפה נבצע גם בדיקת תקינות.

   איך שוטפים מערכות סולאריות על פי הנחיית היצרן?

   יש להקפיד לשטוף ולתחזק את המערכת הסולארית בהתאם להנחיות היצרן. אם לא נקפיד על שטיפה מקצועית אנו עלולים לפגוע באחריות של היצרן. שטיפת מערכת סולארית נבצע עם מברשת תקנית שאינה פוגעת בשכבה העליונה העדינה שעל הפאנלים. המים בהם נשתמש לשטיפה יהיו מים מזוקקים ללא אבנית. מים רגילים עלולים להשאיר על הפאנלים שכבת אבנית שתגרום לנזק בלתי הפיך.

   מה קורה למערכת הסולארית כאשר היא מלוכלכת?

   אחרי שהשקעתם בהתקנת מערכת סולארית איכותית תרצו לוודא שאתם מפיקים ממנה רווח מקסימלי ומכסים במהרה את ההוצאה. על מנת שתצליחו לעשות זאת במהרה יש לוודא שהמערכת הסולארית אכן מניבה תפוקה מקסימלית. כאשר לכלוך מצטבר על הפאנלים הציפוי החיצוני נפגע והתאים הפוטואלקטריים אינם נחשפים לשמש ובהתאם לא מצליחים לייצר אנרגיה. המערכת הסולארית כולה נפגעת כאשר הוא אינה נקייה. אותם תאים שאינם מצליחים לייצר אנרגיה מעמיסים על התאים שכן מייצרים ומאיצים את הבלאי שלהם. מעוניינים להזמין שטיפה מקצועית למערכת הסולארית שלכם? חוששים שלא שטפתם נכון את המערכת עד היום? חייגו אל אור-סולר לייעוץ והכוונה.

   תפריט נגישות