אנחנו כאן בשבילכם

יש לכם שאלה?? נשמח לענות

  ניקוי מערכת סולארית

  ניקוי מערכת סולארית, הינו שירות חשוב וחיוני, שכן מערכות סולאריות מרכזיות מחייבות אחזקה וטיפול באופן שוטף במטרה לנצל ולמצות בצורה מקסימלית את פוטנציאל הייצור שלהן ולשמור הן על רווחיות והן על ההשקעה שלכם. תנאי האקלים בארץ מתאימים להפקת חשמל מאנרגיית השמש – אנרגיה סולארית והם גם מתאפיינים זיהום אוויר, אבק, לכלכוך ובחלקיקים נוספים שנישאים באוויר ומפחיתים את היעילות של ייצור החשמל. משום כך, התקנה ושימוש במערכת סולארית הינם מועילים ומסייעים בחיסכון בהוצאות החשמל ובמעבר לאנרגיה ירוקה, אך יש חשיבות רבה לקבלת שירות ניקוי מערכת סולארית ותחזוקה שוטפת מידי מומחים.

  ניקוי מערכת סולארית יתרונות

  הטיפול שדרוש לתחזוקה של מערכת סולארית מרכזית, הינו ניקוי באופן קבוע ומסודר וכן ביצוע בקרה ובדיקה של סביבת המערכת. בהחלט לא מומלץ  לעלות בעצמכם עם צינור ודלי ולהתחיל ולשטוף את הפאנלים הסולאריים, שכן מדובר בסיכון ובנוסף ידוע שהמים בישראל הינם בדרגת קשיות גבוהה ולכן, מומלץ לסנן את המים ולא כל מערכת סינון, תתאים בהכרח לעבודה זו. חשוב לשים לב שנעשה שימוש בציוד מתאים וייעודי לסוג עבודה זה ולכן רצוי לפנות לקבלת שירות ניקוי מערכת סולארית מקצועי הניתן על ידי חברות המתמחות בתחום. ניקוי באמצעות מים שאינם מטופלים משאיר אבנית ועלול לגרום נזק לפאנלים והתוצאה תהיה ירידה משמעותית בתפוקת הפקת וייצור החשמל.

  מחקרים מראים שמערכות סולאריות שאינן מתוחזקות בצורה נכונה, יסבלו מירידה של 25% בתפוקת הייצור שלהן. על אף שמדובר, ברוב המקרים, במערכות מתקדמות ואמינות שאמורות להחזיק לאורך שנים, בשל התנאים שבהן הן עומדות במיוחד בישראל, לאורך הזמן, יש ירידה בתפקוד של המערכת. הימצאות הפאנלים – הקולטים הסולאריים על הגגות או המתקנים החיצוניים הגבוהים חושפת אותם למגוון גורמים  העלולים לחסום את קרני השמש ולפגוע ביכולת ייצור החשמל שלהם. החברות המקצועיות שמייצרות מערכות סולאריות, מספקות גם  הוראות לניקוי ותחזוקה מדויקות וספציפיות לפאנלים וכמובן שירות ניקוי מערכת סולארית שניתן על ידי מומחים ויבטיח שמירה על תקינות המערכת ועל האפשרות שתיהנו ממים חמים באופן שוטף.

  ניקוי גגות סולאריים

  אור סולאר, הינה חברה מקצועית ומובילה שעוסקת ומתמחה בפתרונות התייעלות אנרגטית וחיסכון בחשמל, מעבר לאנרגיה ירוקה, התקנה של מערכות מתקדמות ועוד. צוות החברה הינו בעל ניסיון רב במגוון תחומים בהם: מערכות מתחדשות, ניקוי מערכת סולארית, ביצוע התקנות ומתן פתרון לתקלות וייעוץ. אנו נלווה אתכם החל משלב הראשוני ועד להגעה ל תוצאות הרצויות.

  צור קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   שאלות נפוצות

   האם זה משתלם לי כלכלית?

   כמובן! אתם תשמחו לגלות כי הגג שלכם יכול להרוויח כסף. בעבר, הקמת מערכת סולארית הייתה השקעה משמעותית, אך בשנים האחרונות ירדו המחירים בכ-80%! היום, הקמת מערכת סולארית היא השקעה חכמה, היכולה להניב הכנסה שנתית מתפוקת החשמל.

   האם ניתן לעשות את התהליך על גג בניין או בבית משותף?

   כן! יש אלפי גגות כמעט ריקים לחלוטין, מה שמשאיר המון מקום להתקנת פאנלים שיתופיים לדיירי הבניין. והתהליך פשוט מאוד – אחרי אישור של אחוז הדיירים המוסכם, ועד הבית יכול לקדם את התקנת המתקן הסולרי – כך שכולם יוכלו ליהנות מהרווחים.

   האם צריך היתר בניה בכדי להתקין את הגג הסולארי?

   אנו שמחים להודיע שקיים פטור מהשגת היתר בנייה להקמת גג סולארי עד 7,000 מטר מרובע (700 קילו וואט).

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאוד נמוכה?

   כן! ואפילו תוכלו ליהנות מהרווחים עוד יותר. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן, זאת משום שכל החשמל המיוצר יכול להימכר לחברת החשמל.

   האם ארוויח מההתקנה גם אם צריכת החשמל שלי מאד גבוהה?

   כן. דווקא במצב כזה מומלץ להתקין את הפאנלים הסולאריים – ולמכור את כל החשמל לחברת החשמל. אין קשר בין צריכת החשמל של הצרכן לבין כדאיות הקמת המתקן.

   האם צריך לדווח למס הכנסה או למע״מ על המתקן בצורה כלשהי?

   לשמחתנו, אין צורך לתקשר כלל עם מס הכנסה ומע״מ ברוב המקרים. בעקבות תיקוני חקיקה שאושרו בוועדת הכספים של הכנסת 2016 לגבי צרכנים ביתיים, קיים פטור ממס הכנסה למערכת סולרית עד הכנסה של 24,000 ש״ח לשנה, ופטור מדיווח למע״מ עד 70,000 ש״ח לשנה.

   לכמה שנים מובטחת ההכנסה?

   רשות החשמל מתחייבת לתשלום בגין החשמל המיוצר למשך 25 שנה ממועד ההתקנה.

   מה עם גגות שאינם ביתיים כמו מפעלים?

   גם בגגות אלו ניתן להתקין פאנל סולארי עד 100 קוא"ט ובשטח הנותר ניתן להשתתף בהליכים תחרותיים והסדרות יעודיות. תוכלו למצוא מידע נוסף כאן.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל